Začínáte uvažovat o životě v zahraničí? Nový díl rodičovského podcastu „Po mateřských stopách“ vás zavede do dobrodružství jedné rodiny, která se odvážně rozhodla přesídlit do Irska. Eva, maminka malých dětí, sdílí své zkušenosti se stěhováním a návratem zpět do Čech.

Celá rodina se loni odstěhovala do Irska s nadějí na nový začátek. Nicméně život v novém prostředí s malými dětmi nebyl tak jednoduchý, jak si představovali. Eva zůstala doma s dětmi, zatímco manžel dojížděl za prací. Brzy se setkali s výzvami, jako je nedostatek dostupné zdravotní péče a odlišné názory na výchovu dětí.

Eva sdílí dramatické zážitky z nemocnice, kde museli čekat dlouhé hodiny na ošetření svého nejmladšího člena rodiny. Tato zkušenost je nakonec vedla k rozhodnutí vrátit se zpět do Čech, kde se cítí pohodlněji a bezpečněji. Hřiště na každém rohu a spolehlivější zdravotní péče jsou jen některé z důvodů, proč se rozhodli pro návrat.

Návrat domů přináší rodině nové naděje a štěstí. Eva nyní dojíždí do pražského knihkupectví, které se zaměřuje na neurodiverzitu a rozmanitost lidské mysli. Jejich příběh nabízí inspiraci a poučení o adaptabilitě a hledání domova, ať už to znamená dobrodružství v zahraničí nebo návrat k domovu.

Share.

Leave A Reply