V posledních letech se Samsung snažil držet krok s Apple v oblasti chytrých hodinek, přičemž v posledních několika modelech přinesl několik inovací. Nyní se zdá, že nové Galaxy Watch 6 se vracejí k vzhledu, který je více podobný klasickým hodinkám, dle úniku informací.

Design a funkce

Podle těchto úniků má Samsung Galaxy Watch 6 klasický vzhled. Zdá se, že hodinky nabízejí tenký, kovový rámeček s rotačním ovládáním, což je jedna z nejoblíbenějších funkcí uživatelů hodinek Galaxy Watch.

Hodinky se zdají mít ploché sklíčko a rovněž malé vypouklé tlačítko na straně. Na základě uniklých informací vypadají jako kombinace klasického vzhledu s moderními prvky, což může být pro některé uživatele lákavé.

Výdrž baterie a další specifikace

Zatímco design hodinek je důležitý, také technické parametry jsou rozhodující pro výběr chytrých hodinek. Údaje o výdrži baterie a dalších specifikacích Galaxy Watch 6 zatím nejsou dostupné.

Nicméně předchozí modely hodinek Samsung Galaxy se vyznačovaly dobrým výkonem a dlouhou výdrží baterie, takže můžeme očekávat, že nové hodinky budou v tomto trendu pokračovat.

Vzhledem k tomu, že se jedná o únik informací, měli bychom mít na paměti, že skutečný produkt může být jiný. Bude zajímavé sledovat, jak se Samsung Galaxy Watch 6 vyvíjejí a jaké funkce budou skutečně zahrnuty. Můžeme jen doufat, že oficiální informace budou k dispozici brzy.

Share.

Leave A Reply