Po čtyřech letech očekávání majitelé zařízení od Applu konečně dostávají co chtěli – možnost používat své Sodexo platební karty přes Apple Pay. Společnost Sodexo nahradila klasické papírové stravenky moderními platebními kartami před nějakou dobou, ale integrace do Apple Pay byla dlouho toužebně očekávanou funkcí.

Teď je však radostná zpráva, že Sodexo kartu můžete snadno přidat do vašeho Apple Pay účtu. A co to znamená? No, především to znamená, že budete moci platit za své obědy a nápoje pomocí vašeho Apple Watch nebo iPhonu. Sodexo stravenkovou kartou tedy budete mít stejné možnosti platby, jako s jakoukoliv jinou standardní platební kartou. Samozřejmě platí omezení pro použití stravenek pouze na jídlo a pití, ale samotný proces platby je zcela podobný.

Tato novinka určitě ušetří majitelům Sodexo Gastro Pass mnoho času. Společnost Sodexo sama o tom píše: „Utrácet peníze by nemělo znamenat trávit více času u pokladny. S Apple Pay můžete rychle platit zařízením, které používáte každý den.“

Nastavení je jednoduché a svižné. Pro využití této služby musíte mít aktivovaný účet Sodexo Connect, který si můžete snadno založit na webových stránkách společnosti nebo pomocí mobilní aplikace Sodexo účet.

Těšíme se na to, že tato nová možnost usnadní a zrychlí platební proces pro majitele Sodexo kart. Pokud patříte mezi ty, kdo na ni dlouho čekali, máte nyní důvod k radosti. A pokud jste dosud nevyzkoušeli Apple Pay s vaší Sodexo kartou, není na co čekat – zažijte jednodušší a pohodlnější způsob placení již dnes!

Share.

Leave A Reply