Google Maps se dočkal dalších vylepšení, která byla představena na letošní konferenci Google I/O 2023. Nejvýznamnější změnou je nový design této populární mapové aplikace, který je moderní, čistý a přehledný. Uživatelé se tak mohou těšit na vylepšenou vizuální stránku, která jim usnadní orientaci v terénu.

Další novinkou je zavedení tzv. „Live View“ funkce, která využívá rozšířenou realitu (AR) k tomu, aby uživatelům umožnila vizualizovat cestu přímo na obrazovce svého zařízení. Tato funkce umožní uživatelům snadněji najít cestu a lépe se orientovat v prostoru.

Součástí aktualizace je také zlepšení navigace v reálném čase. Uživatelé budou mít možnost získat přesné informace o provozu na silnicích, včetně zpoždění, a to nejen na hlavních komunikacích, ale i na méně frekventovaných silnicích. Díky tomu bude možné plánovat cesty lépe a efektivněji.V neposlední řadě bude nová verze Google Maps více personalizovaná a přizpůsobená potřebám konkrétního uživatele. Uživatelé budou moci nastavit své oblíbené místa, sledovat své oblíbené restaurace a navštěvovaná místa, což jim usnadní plánování svých cest a výletů.

Nové aktualizace Google Maps budou postupně uvolňovány uživatelům po celém světě a uživatelé se mohou těšit na vylepšenou a snadněji použitelnou mapovou aplikaci.

Share.

Leave A Reply