Není nic neobvyklého, že se občas na sociálních sítích vyskytnou chyby. Messenger, například, někdy nedokáže správně upozornit na příchozí zprávy. Ale Facebook nedávno zažil docela bizarní chybu.

V posledních dnech se na této populární sociální síti stalo něco zvláštního. Když jste se podívali na cizí profil, automaticky se odeslala žádost o přátelství. To mohlo vést k nepříjemným situacím, protože odesílání žádostí lidem, které byste raději zablokovali, není zrovna příjemné.

Samozřejmě si uživatelé všimli tohoto problému a dotazy ohledně samovolného odesílání žádostí se začaly šířit po internetu. I já jsem narazila na podobnou otázku, ale komentáře pod příspěvkem byly spíše vtipné: „No tak, konečně jsem skončil se stalkováním,“ byl jeden z nejčastějších komentářů. Někteří dokonce našli pozitivum v této chybě: „Aspoň uvidím, kdo se na můj profil dívá.“ Nicméně se našli i lidé, kterým tato situace pokazila den…

Je důležité, aby takové chyby byly rychle odhaleny a opraveny, aby uživatelé mohli využívat sociální sítě bez nechtěných obtíží. Doufejme, že Facebook se rychle chopí opravy této bizarní chyby a ujistí se, že podobné situace se nebudou opakovat.

Share.

Leave A Reply