Seriál Wednesday, spin-off známého Addamsova rodinného seriálu, se vrací s druhou řadou a fanoušci se nemohou dočkat nových epizod. Tento temný, komediální a fantaskní příběh se zaměřuje na mladou Wednesday Addams, která se snaží najít své místo ve světě a zároveň vyřešit nejrůznější záhady.

Druhá řada seriálu Wednesday slibuje ještě větší dávku nečekaných zvratů a napětí. Hlavní hrdinka Wednesday bude muset čelit novým výzvám, jako je například rozchod se svým přítelem a vztah s novým učitelem na škole pro nadané děti. Nové postavy přinesou do děje ještě větší rozmanitost a tajemství.

Druhá řada se také zaměří na vztah mezi Wednesday a její rodinou, zejména s matkou Morticií a otcem Gomezem. Zároveň se budou řešit otázky identity a akceptace, což dělá z této série nejenom zábavný a napínavý příběh, ale i důležitou reflexi našeho světa.

Seriál Wednesday je svým způsobem výjimečným počinem a stojí za to ho sledovat. Pokud máte rádi temné a fantastické příběhy s humornými prvky, určitě si ho nenechte ujít. Druhá řada nabízí ještě více záhad a tajemství, které budou diváky napínat a přinášet jim zábavu.

Zatímco první řada Wednesday byla uvedena na platformě Netflix, druhá řada bude dostupná na službě Amazon Prime Video. Takže si připravte popcorn a užijte si další dobrodružství Wednesday Addams a její rodiny.

Bohužel zatím nebylo oficiálně oznámeno, kdy přesně bude druhá řada seriálu Wednesday vysílána. Nicméně, vzhledem k tomu, že první řada byla vydána na konci září 2021, můžeme očekávat, že druhá řada by mohla být vysílána někdy na podzim 2023. Samozřejmě, jakmile budou zveřejněny další informace, budeme vás informovat.

Zdroj: Netflix.com

Share.

Leave A Reply