Návštěvníci se mohou těšit na nezapomenutelné zážitky v rámci (Vý)Letních 7 pádů Honzy Dědka, které se opět odehrají na malebných zámeckých a hradních nádvořích, ale také v okouzlujících parcích. Tato unikátní show nabídne 100 minut nepřerušené zábavy a bude hostit hvězdné hosty a charismatického moderátora, který dokáže vytvořit příjemnou a uvolněnou atmosféru.

Pořad Honzy Dědka se stal nejen oblíbencem televizního publiku, ale také těší se velké popularitě v rámci živých vystoupení. Již dva předešlé letní turné, během kterých se na show přišlo podívat na patnáct tisíc diváků, předčila veškerá očekávání. Moderátor s nadšením sdílí své dojmy: „Bylo to úžasné! S fantastickými hosty a skvělým publikem jsem si to neskutečně užil. Nemůžu se dočkat, až vyrazíme na letní scény znovu.“

V nadcházejícím létě se (Vý)Letní 7 pádů Honzy Dědka přesune do několika zajímavých lokalit. Mezi zámky, které navštíví, patří Hluboká, Slatiňany, Krásný Dvůr, Milotice, Kravaře, Moravská Třebová, Třeboň, Kačina, Nebílovy, Duchcov a Sychrov. Kromě toho bude vystoupení probíhat také na Hradě Špilberk a v Hospitálu Kuks.

Podrobnosti o hostech budou oznámeny později, avšak můžeme se těšit na špičkové umělce a osobnosti. Zážitek z této show si můžete zajistit zakoupením vstupenek, které jsou k dispozici na webu www.ticketstream.cz za cenu 590 Kč.

Připravte se na vzrušující večery plné zábavy, smíchu a překvapení. (Vý)Letní 7 pádů Honzy Dědka slibuje být jedním z nezapomenutelných kulturních a společenských akcí tohoto léta. Nepromeškejte tuto příležitost a přijďte se pobavit do jednoho z úchvatných prostředí

Share.

Leave A Reply