Od oficiálního potvrzení po obrovském úniku dat z vývoje GTA 6 stále čekáme na první pořádnou ukázku přímo z hraní. Vydavatelství Take-Two, které zahrnuje i studio Rockstar Games, v nedávné finanční zprávě naznačuje, že příští rok bude pro něj opravdu velký. Společnost očekává zisky ve výši 8 miliard dolarů, díky několika zlomovým titulům, z nichž GTA 6 je jedním z nejzajímavějších kandidátů.

I když fiskální rok trvá až do konce března, Rockstar si jistě nenechá ujít podzimní sezónu, která je pro vydání největších her nejvhodnější. Strauss Zelnick, CEO společnosti Take-Two, oznámil, že v tomto fiskálním roce plánuje vydání celkem 16 her.

Z tohoto počtu 3 tituly patří mezi velké tituly, mezi něž patří například WWE 2K24 a NBA 2K24. Další dvojice jsou středně velké hry, přičemž jednou z nich je právě vycházející Lego 2K Drive. Dále plánuje společnost 2 remastery či remaky a pod záštitou labelu Private Division vydá trojici nezávislých titulů. Zbylých 6 her je určeno pro mobilní telefony.

Take-Two momentálně má celkem 52 her ve vývoji, ale největší očekávání směřují k GTA 6. Předchozí díl, GTA 5, vyšel již před 10 lety, a proto se fanoušci těší alespoň na pořádnou ukázku nového dílu. Strauss Zelnick také sdílel aktualizovaná prodejní čísla. GTA 5 překročilo hranici 180 milionů prodaných kopií, zatímco Red Dead Redemption 2 se dostalo na 53 milionů kusů.

Zatímco se nadále těšíme na další informace ohledně GTA 6, můžeme se také těšit na řadu dalších zajímavých her, které společnost Take-Two plánuje vydat v příštím fiskálním roce.

Share.

Leave A Reply