Červen 2023 přináší pro předplatitele PlayStation Plus Essential tři nové hry, které si mohou stáhnout od úterý 6. června.

  1. NBA 2K23: Tato sportovní simulace od Visual Concepts a 2K Sports přichází právě v době, kdy se začíná šampionát NBA. NBA 2K23 nabízí vysokou kvalitu hry a několik hlubokých módů, včetně MyCareer (jednohráčová sportovní narativní hra), The W (simulace WNBA) a zcela nový MyNBA Eras, který umožňuje hráčům zahájit franchisu až od roku 1983 a zcela přepsat historii ligy.
  2. Jurassic World Evolution 2: Tato hra od Frontier Developments je simulací řízení ikonického (a nebezpečného) parku s dinosaury. Hra se odehrává po událostech filmu Jurassic World: Fallen Kingdom z roku 2018. Ve hře se objevují postavy jako Dr. Ian Malcom a Claire Dearing, které jsou dabovány původními herci.
  3. Trek to Yomi: Tato akční hra s bočním scrollováním od Flying Wild Hog a vydavatele Devolver Digital se odehrává v období Edo ve feudálním Japonsku. Hráči se budou soustředit na jednotlivé bojové střety, kde budou muset prolomit obranu nepřítele dobře načasovaným úderem nebo protiútokem, pomocí katan a dalších tradičních samurajských zbraní.

Tyto hry budou k dispozici pro stažení pro předplatitele PlayStation Plus Essential od 6. června. Hry z května – Grid Legends, Chivalry 2 a Descenders, budou stále k dispozici pro předplatitele PS Plus Essential až do úterý 6. června.

Share.

Leave A Reply