Po dlouhé odmlce se oblíbená animovaná sci-fi komedie Futurama vrací na obrazovky. Fanoušci se mohou těšit na dvacet nových epizod, které budou k dispozici na streamovací službě Hulu. A to ještě není všechno – obsah z Hulu, včetně stávajících sérií Futuramy, bude také dostupný na Disney+ pod značkou Star.

Futurama, kterou vytvořil Matt Groening, tvůrce Simpsonových, naposledy zamířila na obrazovky před deseti lety. Po ukončení poslední série a celkem 140 epizodách začala postupně upadat v zapomnění, zatímco Simpsonovi stále zůstávali ve světle reflektorů.

Po mnoha nejistotách a zrušení seriálu na stanici Fox se zdálo, že fanoušci už se nových epizod Futuramy nedočkají. Nicméně loni se objevily dobré zprávy o triumfálním návratu seriálu. A tak se Fry, Bender, Leela a ostatní členové posádky Planet Expressu znovu objeví na obrazovkách, aby nás pobavili svými dobrodružstvími a šílenými příběhy z budoucnosti.

Představitelé hlavních postav, jako John DiMaggio, Billy West, Katey Sagalová a další, se vracejí do svých původních rolí, aby propůjčili hlas svým animovaným protějškům. S nostalgickou znělkou a osvědčeným týmem tvůrců se můžeme těšit na opětovné setkání s těmito nezapomenutelnými postavami.

Ať už jste fanoušky původních sérií Futuramy nebo noví příznivci tohoto komediálního sci-fi seriálu, nová sezona slibuje stejný dávku humoru, absurdity a dobrodružství, které jsme si zamilovali. Ať už jde o úlety Bendera, romantická dobrodružství Frye a Leely nebo bláznivé vynálezy profesora Farnswortha, Futurama nás opět vtáhne do svého jedinečného světa.

Takže připravte se na návrat do budoucnosti s týmem z Planet Expressu. 24. července si dejte přednostní rezervaci na Hulu a nechte se unést do světa Futuramy, který je plný dobrodružství, humoru a nekonečných možností. „Dobré zprávy vespolek!“

Share.

Leave A Reply