Tento víkend se videoherní nadšenci mohou těšit na obří slevy ve dvou populárních digitálních obchodech, a to na Steamu a Epic Games. Tyto platformy nabízejí hráčům skvělé příležitosti, a to nejen na nákup her za sníženou cenu, ale také na získání některých titulů zcela zdarma.

Jedním z nejzajímavějších nabídek je možnost získat hru Death Stranding od renomovaného tvůrce Hidea Kodžimy zcela zdarma na Epic Games. Tento titul, který si získal obrovskou popularitu díky svému originálnímu příběhu a vizuálnímu provedení, je v současné době k dispozici pro hráče bez jakýchkoli nákladů. Pro milovníky atmosférických akčních her je to neuvěřitelná příležitost.

Dalším lákadlem je nabídka na Steamu, kde je možné zdarma získat hru Metro: Last Light. I když se jedná o druhý díl ve videoherní adaptaci slavné knižní série Metro 2033, tato akční střílečka nabízí neuvěřitelně napínavý zážitek ve světě po apokalyptické jaderné katastrofě. Navíc, pokud si přejete mít kompletní kolekci, Steam vám také nabízí slevu na první a poslední díl této série.

Nejen tyto dvě hry jsou však součástí slevového festivalu. Hráči mohou vybírat z mnoha dalších titulů za atraktivní ceny. Pokud jste fanoušky sportovních her, můžete si vybrat z různých sportovních simulátorů s úžasnými slevami, které dosahují až 80 %. Navíc, výprodej zahrnuje také mnoho her od Electronic Arts, jednoho z největších vydavatelů na světě. Pokud máte rádi budovatelské strategie, můžete se těšit na zvýhodněnou cenu hry Cities: Skylines. A české hráče potěší zejména sleva na remake Mafie, oblíbeného kriminálního příběhu z prostředí 30. let.

Konkurenční platforma Epic Games také nabízí široký výběr her ve svém výprodeji. Kromě tradiční hry zdarma, kterou si mohou hráči každý týden vyzvednout, si mohou vybrat z řady nových i starších titulů za velmi atraktivní ceny. Například se můžete ponořit do remaku slavné hry Return to Monkey Island, vyzkoušet dobrodružnou adventuru Road 96: Mile 0, prozkoumat vesmírné RPG The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition, zažít novou hudební novinku Hi-Fi RUSH nebo se vrátit ke klasice od Arkane Studios, Dishonored 2.

Slevy na Steamu a Epic Games jsou skvělou příležitostí pro hráče, kteří si chtějí rozšířit svou herní knihovnu o nové tituly za velmi příznivé ceny nebo dokonce získat některé hry zcela zdarma. Nezapomeňte využít tuto příležitost a prozkoumat širokou nabídku her, které jsou aktuálně ve slevě.

Share.

Leave A Reply