Sedmý díl slavné série Mission: Impossible, nazvaný „Odplata – První část“, se blíží do našich kin a první kritici již měli příležitost jej shlédnout. Jejich ohlasy jsou naprosto nadšené a nepřekvapivě nadhodnocují tento akční blockbuster.

Embargo na vyjádření kritiků právě skončilo a my se můžeme podívat na jejich reakce na dlouho očekávaný snímek s Tomem Cruisem v hlavní roli. A není to žádný překvapení, sedmý díl série je podle nich opravdovou peckou. Film nás čeká s explozivním a zároveň aktuálním příběhem, skvělými novými postavami a neuvěřitelně rozmanitou akcí. I když se tvrdí, že akční scény nejsou tolik výrazné jako v předchozích dílech, intenzita, šílenství a tempo filmu to bezesporu vynahrazují. Zejména vlaková akční scéna je označována jako jedna z nejlepších v celé sérii.

Pokud jde o řemeslnou stránku, Mission: Impossible 7 je na vrcholu svého umění a momentálně nenajdete v kinech ničeho lepšího v žánru dechberoucí akce. První část „Odplaty“ představuje ambiciózní výzkum režiséra Christophera McQuarrieho ohledně umělé inteligence a nebezpečných cest, které bychom mohli podstoupit. Příběh je však rozsáhlý a někoho může unavovat. První část má svou nevýhodu v tom, že nemá jasně definovaný závěr, což může být pro některé diváky méně uspokojivé ve srovnání s předchozím dílem série, „Fallout“. Nicméně kritici se shodují, že „Odplata – První část“ působí jako samostatný film a nejvíce se odlišuje od ostatních filmů rozdělených na dvě části, jako například „Spider-Man: Napříč paralelními světy“ nebo „Harry Potter a relikvie smrti – 1.část“.

Sedmý díl série Mission: Impossible je nejen povinností vidět na velkém plátně, ale podle mnoha kritiků se jedná o nejlepší akční film roku. V Česku si budeme moci tento akční spektákl užít již od 13. července. Připravte se na adrenalinovou jízdu plnou nebezpečí, intrik a nezapomenutelných akčních scén!

Share.

Leave A Reply