Legendární britská heavy metalová skupina Iron Maiden se vrací do Prahy! Fanoušci se mohou těšit na dva koncerty, které se uskuteční 30. a 31. května 2023 v O2 areně.

O koncertech

Iron Maiden přivezou do Prahy své zbrusu nové turné „THE FUTURE PAST TOUR“. Během koncertů zazní skladby z jejich nejnovějšího studiového alba „Senjutsu“, ale také se zaměří na ikonické album „Somewhere In Time“ z roku 1986 a další klasické hity.

Program

Dveře se otevřou v 18:30. Předskokanem bude skupina The Raven Age, která vystoupí v 19:30. Samotní Iron Maiden pak vystoupí na pódium v 20:50.

Vstupenky

Cena vstupenek se pohybuje od 1 790 Kč do 2 390 Kč. Vstupenky pro vozíčkáře a jejich průvodce stojí 1 790 Kč + 1 Kč. Vstupenky jsou k dispozici v prodejních sítích Ticketmaster a Ticketportal.

O Iron Maiden

Iron Maiden jsou jednou z nejúspěšnějších heavy metalových skupin všech dob. Vznikli v roce 1975 v Londýně a během své kariéry prodali přes 100 milionů alb po celém světě. Skupina je známá svými energickými koncerty a komplexními skladbami, které často čerpají z historie, literatury a filmu.

Závěrem

Koncerty Iron Maiden v Praze jsou skvělou příležitostí pro všechny fanoušky heavy metalu. Nejenže budou mít možnost slyšet živě skladby z nového alba „Senjutsu“, ale také se mohou těšit na klasické hity z alba „Somewhere In Time“ a další oblíbené skladby.

Pokud jste fanouškem Iron Maiden, nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a zajistěte si své vstupenky co nejdříve.

Share.

Leave A Reply