Začíná to! Xbox hry začínají pronikat do knihoven služby GeForce Now, a prvním titulem je Gears 5, s dalšími hrami v plánu.

GeForce Now má rozsáhlou knihovnu her, ze které si hráči mohou vybírat, když se chtějí ponořit do hry. To však neznamená, že katalog her by nemohl být ještě větší, a mnoho hráčů v cloudu se za to zasazuje.

V poměrně očekávaném kroku začíná GeForce Now nyní hostit Xbox hry na své cloudové službě ve spolupráci s Microsoftem. I když to bylo oznámeno Microsoftem na začátku roku, jedná se stále o zajímavý vývoj, vzhledem k tomu, že Microsoft má vlastní cloudovou službu Xbox Game Pass, která nabízí mnoho her pro Xbox a PC, a to jak místně, tak i v cloudu, za podobný měsíční poplatek jako GeForce Now. Nepředpokládáme však, že by se Microsoft zpomalil v rozvoji cloudu, i když to znamená více příjmů od těch, kteří preferují službu od Nvidie.

GeForce Now oznámil, že ve spolupráci s oběma společnostmi brzy přijdou „další Xbox PC tituly ze Steamu“. To však neznamená, že by GeForce Now přidával přímou kompatibilitu s Xbox, spíše uvidíme, že se více her ze Steamu stane dostupnými – doufejme. Zatím není stanoven konkrétní časový plán, kdy se hry začnou objevovat, ale seznam her pro tento týden zahrnuje právě Gears 5, které bylo získáno díky této partnerství.

Nvidia také představuje nejnovější verzi aplikace GeForce Now (2.0.52), která zahrnuje přidání propagačních štítků označujících tituly s dodatky, slevami a dalšími informacemi na první pohled. Tato aktualizace je k dispozici od 18.5.2023

Share.

Leave A Reply