Fanoušci hororových filmů mají důvod k radosti, protože šestý díl slavné ságy Vřískot se brzy objeví na nejpopulárnější české videotéce – Netflixu. Společnost oznámila, že film bude k dispozici od soboty 8. července. A co je ještě zajímavější, i když se jedná o akviziční titul, diváci ho budou moci sledovat ve formátu Ultra HD/4K, což znamená nejvyšší obrazovou kvalitu.

Premiéra šestého dílu Vřískotu se konala v českých kinech letos 10. března, což znamená, že Netflix ho nasazuje do své online distribuce téměř přesně čtyři měsíce od jeho uvedení na velkém plátně. Toto rychlé uvedení filmu do streamovací služby potěší fanoušky, kteří nemohli dorazit do kina nebo si chtějí film zopakovat znovu a znovu.

Netflix si v poslední době získává větší popularitu díky svému rozsáhlému katalogu filmů a seriálů, včetně exkluzivního obsahu. Přidání Vřískotu 6 ve formátu 4K je dalším krokem, kterým si platforma udržuje své postavení na trhu a přitahuje nové zákazníky.

Konkurenční videotéka HBO Max však nenechala Netflixu pole volné. I ona přidala do svého repertoáru nový hororový film. Jedná se o snímek s názvem Smrtelné zlo: Probuzení, který byl uveden v kinech ještě později než Vřískot 6, konkrétně 20. dubna letošního roku. Film se dočkal solidního hodnocení od kritiků a bude také dostupný ve formátech Dolby Vision a Dolby Amos.

Tato konkurence mezi streamovacími službami přináší výhody pro diváky, kteří mají více možností, kde si vybrat z jejich oblíbených žánrů. Hororoví fanoušci mohou nyní využít jak Netflix, tak HBO Max a zažít děsivé a napínavé zážitky ve vysoké kvalitě obrazu a zvuku.

Pokud jde o Vřískot 6, fanoušci se nemohou dočkat, až se opět setkají se svými oblíbenými postavami a budou se moci ponořit do světa temnoty a strachu. Netflix a HBO Max jim tedy slibují hororové nadšence opravdovou lahůdku, kterou si mohou užít z pohodlí svého domova.

Vřískot 6 a Smrtelné zlo: Probuzení jsou jen dvěma příklady z rozmanité nabídky hororových filmů, které můžete nalézt na populárních streamovacích platformách. Je jen na vás, kterou službu si vyberete a jaké horory si vybrané večery dopřejete.

Share.

Leave A Reply