Fanoušci kultovního animovaného seriálu Futurama se mohou radovat, protože 24. července se na streamovací službě Hulu objeví nové epizody této oblíbené show. A co je ještě lepší, i my v České republice se můžeme těšit na tyto nové díly na platformě Disney+. Avšak hned od začátku nás čeká jedno zklamání – nové epizody nebudou mít český dabing, ale pouze titulky.

Disney+ se rozhodl použít stejný model jako u jiného slavného animovaného seriálu The Simpsons, který je také dostupný pouze s titulky. Tato zpráva může být pro mnohé fanoušky rozpačitá, protože oba seriály mají vynikající český dabing, který si získal velkou popularitu a mnozí fanoušci ho upřednostňují před originálním zněním.

Zatím není známo, kdy můžeme očekávat, že Disney+ přidá český dabing k novým epizodám Futuramy. Toto rozhodnutí může způsobit určité zklamání mezi fanoušky, kteří se těšili na slyšení oblíbených českých hlasů postav, ale stále mají možnost sledovat alespoň titulky a užít si nové příběhy svých milovaných postav.

I přes absenci dabingu je však důležité si uvědomit, že nové epizody Futuramy jsou stále dostupné na Disney+ a fanoušci se tak mohou těšit na pokračování tohoto ikonického sci-fi animovaného seriálu. Snad se v budoucnu dočkáme i českého dabingu, který dodá seriálu další rozměr a přinese ještě větší radost fanouškům.

Zatím si však můžeme užít titulky a nechat se pohltit dobrodružstvím ve futuristickém světě, který představuje nejen vtipné a originální příběhy, ale také skvělé postavy a vynikající animaci. Ať už preferujete dabing nebo titulky, nové epizody Futuramy jsou připravené k zhlédnutí a nabízejí zaručenou dávku zábavy a nostalgie.

Takže si připravte popcorn, nastavte titulky a připravte se na další dobrodružství ve vesmíru s Fryem, Leelou, Benderem a ostatními členy posádky Planet Express. Futurama se vrací a ačkoli bez dabingu, stále přináší ten nezapomenutelný humor a jedinečnou atmosféru, kterou si fanoušci tohoto seriálu tolik zamilovali.

Share.

Leave A Reply