Film je jednou z největších zábav, kterou si můžeme dopřát. A když je kvalitní a poutavý, není nic lepšího! V posledních deseti letech jsme se mohli těšit na mnoho skvělých filmů. Některé z nich jsou už legendami a jistě je znáte. Ale co ty skryté klenoty, které jsou před veřejností trochu ukryté? Připravte se na přehled největších hitů i těch méně známých filmů poslední dekády!

Oskarové triky: Největší filmové hity dekády!

Za poslední desetiletí jsme se mohli těšit na řadu fantastických filmů, které získaly kritickou i diváckou oblibu. Mezi nejvýznamnější patří například filmová série Avengers, která se stala fenoménem a získala po celém světě mnoho fanoušků. Dalšími populárními filmy jsou například La La Land, Mad Max: Fury Road nebo Bohemian Rhapsody. Všechny tyto snímky získaly řadu ocenění, včetně prestižních Oscarů.

Prostě skvělý film: Skryté klenoty, které jistě neznáte!

Pro ty, kteří hledají nové filmové zážitky, jsou tu skryté klenoty, které stojí za pozornost. Jedním z nich je například filmová adaptace knihy Room od autorky Emmy Donoghue. Druhým skvostem je snímek Moonlight, který získal Oscara za nejlepší film v roce 2017 a mnoho dalších ocenění. Mezi skryté klenoty patří také snímek Whiplash, který se zaměřuje na temné stránky světa hudby.

Kdo by to byl řekl? Překvapivé příběhy za kamerou!

Za každým filmem se skrývají příběhy a příhody, které byste nečekali. Například při natáčení filmu The Revenant měl hlavní herec Leonardo DiCaprio hodně problémů se ztuhnutými rty, což mu ztížilo mluvení a jídlo se mu muselo dávat lžící. Při natáčení filmu Dunkerk se zase ztratil jeden z členů štábu a po několika dnech se objevil v Paříži, kde se zdržoval po ulicích. Tyto příběhy dokazují, že natáčení filmů je velmi náročné a plné nečekaných situací.

Poslední dekáda nám přinesla řadu skvělých filmů, které stojí za to vidět. Od největších hitů po skryté klenoty, které vás překvapí svou kvalitou. A když se podíváte za kameru, čekají vás příběhy, které vás určitě pobaví. A co bude v příští dekádě? To se už brzy dozvíme. V každém případě se máme na co těšit!

Share.

Leave A Reply