Fantastická Ostrava 2023 je dvoudenní festival pro všechny milovníky popkultury, který se koná 24. a 25. června 2023. Festival, který se pravidelně koná od roku 2018, vítá všechny milovníky sci-fi, fantasy, cosplaye, hororu, komiksu a dalších v krásném industriálním prostoru Trojhalí Karolina.

Festival nabízí různé aktivity a programy pro návštěvníky. Aktuálně byl aktualizován program hlavní stage a podzemní kóje, ale stále se jedná o pracovní verzi a drobné změny mohou nastat.

Letošním výjimečným hostem je Noční král Vladimír Furdík, kaskadér, příležitostný herec a choreograf bojových scén. Vladimíra určitě potkáte v sobotu na hlavní stagi, kde ho naše moderátorka vyzpovídá. A možná na něj narazíte i někde v davu! Vladimír si jede festival vychutnat stejně jako každý jiný fanoušek. Pokud budete chtít podpis nebo fotku, stačí jen počkat na vhodnou příležitost a hezky poprosit.

Festival také nabízí různé zóny a aktivity, jako je herní zóna Nintendo, kde se objeví Splatoon zóna, Nintendo Switch Sport zóna a další fantastické hry. Dalšími hosty jsou spisovatelská legenda Miroslav Žamboch a autorka čarodějné trilogie Erilian a historického fantasy románu Lvářka, Tereza Janišová.

Vstupenky na festival jsou k dispozici online a zvýhodněné vstupné je k dispozici jen do konce března. Pro nákup vstupenek využijte link bit.ly/fo23vstup.

Festival také nabízí možnost registrace do Cosplay soutěží a Artist Alley a Cosplay Alley. Pokud máte zájem festival podpořit, můžete napsat na info@fantastickaostrava.cz.

Pro více informací navštivte oficiální stránky festivalu na www.fantastickaostrava.cz.

Share.

Leave A Reply