Epic Games Store pokračuje ve své tradici nabízení bezplatných her svým uživatelům a tentokrát nabízí skutečnou lahůdku. Fallout: New Vegas Ultimate Edition je nyní k dispozici zdarma pro všechny uživatele Epic Games Store. Tato akce je omezená na určitou dobu, takže si tuto ikonickou hru stáhněte, dokud můžete.

Fallout: New Vegas je postapokalyptická hra na hrdiny vyvinutá společností Obsidian Entertainment a vydaná Bethesda Softworks. Hra se odehrává v otevřeném světě, který je zasazen do Mojave Wasteland, oblasti kolem bývalého Las Vegas. Hra je známa svým silným příběhem, komplexními postavami a hlubokým systémem rozhodování, který ovlivňuje průběh hry.

Ultimate Edition zahrnuje nejen základní hru, ale také všechny čtyři hlavní rozšíření: Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues a Lonesome Road, stejně jako dvě menší balíčky obsahující další zbraně a nástroje: Gun Runners‘ Arsenal a Courier’s Stash.

Tato nabídka je součástí týdenních bezplatných her na Epic Games Store, které jsou k dispozici všem uživatelům Epic Games Store. Stačí si vytvořit účet, pokud ještě nemáte, a můžete si stáhnout a uchovat jakoukoli hru, která je v daný týden zdarma.

Fallout: New Vegas Ultimate Edition je k dispozici zdarma na Epic Games Store od 25. května do 1. června 2023. Nezapomeňte si tuto ikonickou hru stáhnout, dokud můžete!

Share.

Leave A Reply