Rok 2023 byl plný úžasných filmových zážitků, které nás přenesly do nových světů, představily nám nezapomenutelné postavy a nabídly nám příběhy, které nás inspirovaly, rozesmály a dojaly. Zde je přehled 10 nejlépe hodnocených filmů roku 2023, které si nesmíte nechat ujít.

  1. Spider-Man: Across the Spider-Verse – Tento animovaný film získal hodnocení 9.0. Příběh sleduje Miles Moralese, který se katapultuje napříč multiverzem, kde se setkává s týmem Spider-People, kteří mají za úkol chránit jeho existenci. Když hrdinové střetnou na tom, jak se vypořádat s novou hrozbou, Miles musí předefinovat, co to znamená být hrdinou.
  2. The Idol – Tento dramatický seriál získal hodnocení 4.7. Po nervovém zhroucení, které vykolejilo Jocelyninu poslední tour, je odhodlána získat svůj právoplatný status největší a nejsexi popové hvězdy v Americe. Její vášně jsou znovu vzbuzeny, když…
  3. The Little Mermaid – Tento dobrodružný rodinný film získal hodnocení 7.2. Mladá mořská panna uzavře dohodu s mořskou čarodějnicí, aby vyměnila svůj krásný hlas za lidské nohy, aby mohla objevit svět nad vodou a zapůsobit na prince.
  4. Silo – Tento dramatický a sci-fi seriál získal hodnocení 8.1. Příběh sleduje skupinu mužů a žen, kteří žijí v obrovském podzemním silu s řadou pravidel, která podle nich existují k ochraně před toxickým a zničeným světem na povrchu.
  5. FUBAR – Tento akční, dobrodružný a thrillerový seriál získal hodnocení 6.5. Operativní pracovník C.I.A. na pokraji důchodu objevuje rodinné tajemství a je povolán zpět do pole pro poslední úkol.
  6. The Flash – Tento akční, dobrodružný a fantasy film získal hodnocení 7.4. Barry Allen využívá svou superspeed k změně minulosti, ale jeho pokus zachránit svou rodinu vytváří svět bez superhrdinů, což ho nutí závodit o svůj život, aby zachránil budoucnost.
  7. Fast X – Tento akční, dobrodružný film získal hodnocení 6.0. Dom Toretto a jeho rodina jsou cílem pomstychtivého syna drogového krále Hernana Reyes.
  8. John Wick: Chapter 4 – Tento akční, kriminální a thrillerový film získal hodnocení 7.9. John Wick odhaluje cestu k poražení The High Table. Ale než si může vydobýt svou svobodu, Wick musí čelit novému nepříteli s mocnými spojenectvími po celém světě a silami, které mění staré přátele na nepřátele.
  9. Guardians of the Galaxy Vol. 3 – Tento akční, dobrodružný a komediální film získal hodnocení 8.2. Stále se vzpamatovávající ztráty Gamory, Peter Quill shromáždí svůj tým k obraně vesmíru a jednoho z nich – mise, která by mohla znamenat konec Strážců, pokud nebude úspěšná.
  10. The Crowded Room – Tento biografický, kriminální a dramatický seriál získal hodnocení 7.0. V Manhattanu v létě 1979 je mladý muž zatčen za šokující zločin a nepravděpodobný vyšetřovatel musí vyřešit záhadu za tím, než skutečný zločinec znovu udeří.

Rok 2023 nám přinesl širokou škálu filmových zážitků, od akčních blockbusterů po hluboké dramatické příběhy. Těchto 10 filmů představuje to nejlepší z tohoto roku a nabízí něco pro každého. Ať už jste fanouškem akčních filmů, dobrodružství, sci-fi nebo rodinných filmů, určitě si najdete něco, co vás zaujme. Pokud jste některý z těchto filmů ještě neviděli, určitě to napravte!

Share.

Leave A Reply