Fio banka představila novou službu pro komerční účely, tzv. Bankovní identitu. Jedná se o unikátní řešení, které umožňuje získat kompletní informace o firmě a usnadňuje tak celý proces komunikace s potenciálními partnery či dodavateli.

Bankovní identita slouží k ověření údajů o firmě a jejích zástupcích a zároveň poskytuje přístup ke kompletnímu profilu firmy. To zahrnuje informace o její historii, vlastnictví, manažerském týmu, případně i o jejích platebních zvyklostech.

Služba Bankovní identita může být využita pro ověření údajů o nových obchodních partnerech a také pro interní účely, jako například zefektivnění vnitrofiremních procesů. Umožňuje totiž rychlý přístup k důležitým informacím o firmě a poskytuje tak větší komfort při rozhodování.

Fio banka věří, že tato nová služba přinese mnoho výhod pro firmy, a to nejen v oblasti komunikace s obchodními partnery, ale i v interních procesech firmy. Bankovní identita bude zpoplatněna a cena bude záviset na počtu a detailnosti informací, které firma o sobě poskytne.

Fio banka se tak snaží reagovat na požadavky moderního trhu a nabídnout svým klientům nové služby a řešení, které pomohou zefektivnit jejich podnikání a usnadnit komunikaci s ostatními firmami.

Share.

Leave A Reply