Ubytování v luxusních hotelech je jedním z nejlepších způsobů, jak si užít dovolenou plnou komfortu, prvotřídního servisu a dokonalého prostředí. Existuje mnoho luxusních hotelů na celém světě, ale některé z nich se vyznačují skvělými recenzemi a reputací. Zde je seznam 10 nejlepších luxusních hotelů na světě.

 1. Burj Al Arab Jumeirah, Dubaj, Spojené arabské emiráty
  Burj Al Arab Jumeirah je jedním z nejznámějších hotelů na světě a jeho výjimečný design a luxusní vybavení z něj dělají jedno z nejlepších ubytování pro náročné hosty. Hotel má celkovou výšku 321 metrů a nabízí impozantní pohled na Perský záliv. Hosté si mohou užít vlastní soukromou pláž, soukromý bazén a mnoho dalších exkluzivních služeb.
 2. Four Seasons Resort Bali at Sayan, Bali, Indonésie
  Four Seasons Resort Bali at Sayan je dokonalým útočištěm pro ty, kteří hledají klid a pohodu v nádherném přírodním prostředí. Nachází se na břehu řeky Ayung a nabízí hostům vynikající wellness centrum a neuvěřitelné výhledy na tropickou džungli.
 3. The Ritz-Carlton, Bali, Indonésie
  The Ritz-Carlton v Bali je další luxusní hotel v Indonésii, který si získal přízeň hostů díky svému nádhernému umístění u moře a vynikajícímu servisu. Nabízí soukromé pláže, prvotřídní spa centrum a mnoho dalších exkluzivních služeb.
 4. Rosewood Mayakoba, Playa del Carmen, Mexiko
  Rosewood Mayakoba je další skvělý luxusní hotel, který se nachází v tropickém ráji v Mexiku. Nabízí krásné vilové ubytování, soukromé bazény a přístup na soukromé pláže. Hosté si mohou užít také vynikající gastronomické zážitky a prvotřídní wellness služby.
 5. Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi, Maledivy
  Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi je nový luxusní resort na Maledivách, který nabízí soukromé pláže, nekonečné bazény a ubytování v nadstandardních vilách a apartmánech. Hosté si mohou také užít vynikajících gastronomických zážitků v některé z osmi restaurací nebo relaxovat v luxusním wellness centru.
 6. The Brando, Tahiti
  The Brando se nachází na soukromém ostrově v Tahiti a nabízí hostům neuvěřitelný zážitek z pobytu v tropickém ráji. Hotel disponuje soukromými plážemi, luxusními vilami a apartmány, vynikajícím spa centrem a mnoha dalšími prvotřídními službami.
 7. Belmond Hotel Caruso, Amalfi Coast, Itálie
  Belmond Hotel Caruso se nachází na nádherné Amalfijské pobřeží v Itálii a nabízí úchvatné výhledy na Tyrhénské moře. Hotel je umístěn v renesanční vile a nabízí hostům luxusní pokoje, bazény a vynikající gastronomické zážitky.
 8. Mandarin Oriental, Bangkok, Thajsko
  Mandarin Oriental v Bangkoku je ikonickým luxusním hotelem, který nabízí hostům prvotřídní servis a úchvatné pohledy na řeku Chao Phraya. Hotel disponuje několika vynikajícími restauracemi, bazénem a wellness centrem.
 9. Aman Tokyo, Japonsko
  Aman Tokyo se nachází v moderním mrakodrapu v centru Tokia a nabízí hostům dokonalé spojení luxusu a moderního designu. Hotel nabízí krásné výhledy na město a prvotřídní gastronomické zážitky.
 10. The St. Regis Bali Resort, Bali, Indonésie
  The St. Regis Bali Resort se nachází v tropickém ráji v Indonésii a nabízí hostům soukromé pláže, luxusní pokoje a apartmány a prvotřídní gastronomické zážitky. Hotel také disponuje vynikajícím wellness centrem a mnoha dalšími exkluzivními službami.

Závěr
Luxusní hotely nabízejí hostům dokonalé zážitky z pobytu plné komfortu, prvotřídního servisu a dokonalého prostředí. Výše uvedené hotely patří mezi nejlepší na světě a nabízejí hostům mnoho exkluzivních služeb, které jim umožňují užít si luxusní dovolenou, která se navždy zapsáže do jejich paměti.

Share.

Leave A Reply