Česká spořitelna, která je součástí ČSOB, se potýkala s technickými problémy, které způsobily, že mnoho klientů nemohlo provádět běžné bankovní operace. Výpadek zasáhl internetové bankovnictví, platební karty a i terminály v obchodech.

Problémy začaly v pátek večer a pokračovaly i v sobotu, což znamenalo, že klienti neměli přístup k svým účtům nebo nemohli provést platbu kartou. Zpráva uvádí, že ČSOB pracovala na řešení technických potíží, ale oznámila, že se na opravě problému pracuje i nadále a trvá to déle než se očekávalo.

V reakci na situaci ČSOB připravila nouzová opatření, jako je otevření některých poboček v neděli a prodloužení provozní doby v dalších. Navzdory tomu však zůstávala část klientů bez možnosti využívat bankovní služby.

Výpadek služeb ČSOB vyvolal nespokojenost a frustraci mezi klienty, kteří se spoléhají na tyto služby pro své každodenní finanční operace. ČSOB se omluvila za vzniklé potíže a ujistila klienty, že se snaží co nejrychleji vyřešit všechny technické problémy.

Share.

Leave A Reply