Poté, co Elon Musk nedávno na Twitteru oznámil, že je „připravený na zápas v kleci“ s Zuckerbergem, CEO společnosti Meta odpověděl tak, že zveřejnil screenshot Muskova tweetu s titulkem „pošlete mi místo.“

Potvrdil jsem, že Zuckerbergův příspěvek na jeho Instagramovém účtu není vtip, což znamená, že na Muskovi je nyní řada. „Příběh mluví sám za sebe,“ řekla mi mluvčí společnosti Meta, Iska Saricová.

Po zveřejnění tohoto příběhu Musk odpověděl dvěma slovy: „Vegas Octagon.“ Poté tweetoval: „Mám ten úžasný tah, který nazývám ‚Mrož‘, kde jen ležím na svém soupeři a nedělám nic.“

Co se týče pozadí tohoto příběhu: poté, co jsem nedávno informoval o dalších podrobnostech o chystaném konkurentovi Twitteru od společnosti Meta, Musk začal Zuckerberga škádlit na Twitteru vtipy jako „Zuck mě lízej.“ Během interního setkání Meta minulý týden řekl šéf produktového oddělení Chris Cox zaměstnancům, že společnost si myslí, že tvůrci chtějí verzi Twitteru, která je „rozumně řízená“, což vyvolalo potlesk. „Vždy jsem si myslel, že Twitter by měl používat miliarda lidí,“ řekl Zuckerberg během nedávného rozhovoru v podcastu s Lexem Fridmanem.

Pokud jde o tech-miliardáře, kteří by se doopravdy utkali, souboj Musk versus Zuckerberg by byl tím nejlepším. Musk, 51 let, má větší výhodu ve fyzické velikosti než Zuckerberg a mluvil o tom, že se účastnil „skutečně tvrdých pouličních bojů“, když vyrůstal v Jižní Africe. Zatímco 39letý Zuckerberg je aspirující MMA bojovník, který již vyhrává turnaje v Jiu-Jitsu. Tvrdí také, že nedávno dokončil náročný tréninkový program „Murph Challenge“ za méně než 40 minut.

Bez ohledu na to, kdo by vyhrál, myslím si, že se všichni shodneme na tom, že souboj Musk versus Zuckerberg by byl jedním z nejzábavnějších bojů všech dob.

Share.

Leave A Reply