Dopravní podnik Ostrava (DPO) chystá kontrolní maraton na kontrolu platnosti jízdenek ve svých vozidlech. Akce proběhne v sobotu 20. května mezi 9:00 a 14:00 hodinou. Cílem této akce je podpořit dodržování přepravních podmínek a zvýšit informovanost cestujících o platnosti jízdenek.

Během kontrolního maratonu budou zaměstnanci DPO kontrolovat platnost jízdenek ve všech vozidlech. Pokud bude cestující přistihnout bez platné jízdenky, bude mu vystaven pokutový příkaz. Zároveň budou mít cestující možnost se poradit s kontrolory ohledně platnosti jízdenek a dalších dopravních informací.

DPO také vyzývá cestující, aby si předem ověřili platnost svých jízdenek a připravili si je k rychlé kontrole. V případě, že cestující nedisponuje platnou jízdenkou, může si ji zakoupit u řidiče, avšak cena bude vyšší než v předprodeji.

Kontrolní maraton na kontrolu platnosti jízdenek je součástí snahy DPO o zlepšení kvality dopravy v Ostravě. DPO se snaží eliminovat zneužívání jízdenek a zvyšovat informovanost cestujících o platnosti jízdenek. Věříme, že tato akce pomůže zlepšit dodržování přepravních podmínek a zvýší informovanost cestujících o platnosti jízdenek.

Zdroj: DPO

Share.

Leave A Reply